تحلیل ایرانی
بررسی و تحلیل
مرضیه ضیغمی

آشنایی با فرقه و جریان ها2

انواع فرقه ها و کارکرد آنها

0

 آشنایی با فرقه و جریان ها2

مقدمه:

در بخش اول سعی کردیم تا کلیاتی از تعریف فرقه ها را تبیین کنیم تا در ادامه که ساختارهای کلی فرقه ها را در بخش های مختلف معرفی و تشریح می کنیم بر مبنای آن حرکت کنیم. لذا در ابتدا به اسامی این فرقه ها اشاره می کنیم تا قادر باشیم یک  کتاب و جزوه کامل راهبردی برای آن تهیه کنیم، و مخاطبین گرامی نیز بیشتر از این فرقه ها که در جهان و ایران کار می کنند و به نوع فعالیت آنها و تاثیرات مختلف آنهاآشنا شوند.

انواع فرقه ها و کارکرد آنها

فرقه اول فرقه اعظم(فرقه جهل و ملزومات آن یعنی(فرقه شیطان پرستی) و یا فراماسونری ها، ایلومیناتی ها، و یا رپلتین ها، اوانجلیست ها، پست مدرن ها و…)

مختصر اینکه فرقه ماسونری یا فرقه جهل و جنود جهل، فرقه اعظم و اول دنیا بوده و در قسمت های مختلف سیاسی، فرهنگی، صنعتی، اقتصادی و غیره فعال بوده و کل شاکله حکمرانی دنیا را در دست دارد و در ایجاد ساختارهای بنیادین و همچون  شطرنج بازی ماهر در دنیا به طور کلان و ریز نقش آفرینی می کنند و در همه کشورها، این فرقه و افراد منتسب با آنها هستند و سیاست های متنوعی را با دست های پنهان، شکاف های نامرئی، بزدل سازی و ترسوسازی افراد در مقابل حقایق، بی عفتی و بی عقلی، بی نظم سازی امور، هرج و مرج و … را ایجاد می کنند و با تئوری سازی و عملی سازی به ایجاد سکولاریسم، لائیسیم، اومانیسم، نهیلیسم و پوچ گرایی، بی هویت گرایی و هرج و مرج گرایی، بی اخلاق گرایی و بی ضابطه گرایی و بی قواعد گرایی و غیره در همه عرصه هاي مختلف اقدام می کند.

نکته ایی که در خصوص شناخت این فرقه باید به ان توجه نمود این است که؛ یک بخش شناخت این فرقه بستگی به شناخت شما از علم اخلاق و بقیه مسائل بدیهی، وجدانی، منطقی، اخلاقی و غیره دارد. یعنی همانطور که در علم اخلاق؛ حد وسط سه اخلاق بزرگ و قوای انسانی را بگیریم یعنی اول قوه عاقله که عقل و حکمت را بسط می دهد، و متضاد آن جهل و جنگ و منازعه است توسط عدم استفاده از عقل یعنی جهل مدیریت می گردد که تمام سطوح را دستخوش تعریف و دگرگونی و استحاله می کند، لذا برای این بخش باید به ظرافت های علم اخلاق و قوای انسانی به صورت ظاهری و باطنی و نمود آن در همه سطوح فردی، اجتماعی، سیاسی، صنعتی، اداری، خدماتی، تولیدی، بازاری، بانکی، حکمرانی و… توجه کنیم.

به طور نمونه قوه جهل درونی، بی بصیرتی، بی تخصصی، بی فرهنگی، و … ایجاد می کند و قوا و افراد بیرونی هم در این مسیر، ضمن حذف نخبگان ازفضای تصمیم سازی و تصمیم گیری؛ افراد بی تخصص، بیسواد، و نادان را بر کارهای کشوری در همه سطوح مستقر می کنند.

جالب اینکه این فرقه دارای پیشرو و یا پیشوایان ایلومیناتی و یا ایلومیناتی اعظم است. یعنی شیطان و سیاسیون و افراد دینی مرتبط به آنها که در سلسله مراتب سیاسی کشورها وجود دارند و کارشان فریبکاری، دروغ، دورهم زنی و بی هویت سازی و غیره می باشد.

در یک کلام این فرقه به بسط شاکله کلی بدی ها در همه سطوح می پردازد و سپس فرقه ای متناسب با آن در همه دنیا ایجاد می نماید تا حس نتوانستن، نخواستن، بی انگیزه بودن، دوری از پیشرفت و سلامت کاری، دوری از انسانیت، و … را ایجاد نمایند و زیرمجموعه آنها فرقه های جزئی وارد کار می شوند، یعنی یک ارکستر سمفونیک، طوری این گروه ها همدیگر را در تمام بخش ها، پیدا می کنند، تا کسی شک نکند،… مثلا برای ایجاد بن بست در راه تولید، عده ای از آنها در سیاست، عده ای در قوه قضائیه، عده ای در بانک ها و عده ای در ندادن وام و…. فعالیت دارند تا هرم سلسله مراتبی قدرت شیطان پرستان و فراماسونری ها حفظ گردد.

سه نکته:

نکته اول: شما به راحتی با علم اخلاق، اخلاقیات، باور و عقاید می توانید، بسیاری از سطوح بیرونی فرقه ها را بشناسید، همچنین بحث قوه شهویه، و ایجاد امور حرص، شهوت، طمع  و اذتباط آن را با سایر قوات غضبیه دریابید.

نکته دوم: فرقه های شیطانی در ایران را می توان در میان این دسته از فرقه ها پیدا کرد. فرقه حجتیه، جماعت تبلیغ، فرقه صنعتیه، فرقه سیاسیه، و فرقه امنیتیه درویش و … که تشریح خواهد شد.

نکته سوم: این فرقه ها نمادهای خاص و فعالیت های خاص خود را در تمام سطوح دارند، از جمله موسیقی، فرهنگ، هنر، صنعت، علم و سیاست و…. راهکارهای مبارزه با آنها هم متفاوت است… مثلا در بخش صنعت، بی بهره ور بودن را بسط می دهند، در بخش انرژی، مافیای انرژی، و….

سیدمنصورمحمدی کچپی

مديريت اندیشکده نخبگان طلوع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.